Obavijest o predupisima za šk.god. 2020./2021.

Poštovani roditelji budućih prvašića,

ovim putem obavještavamo Vas da će se prijave za upis u 1. razred u školskoj godini 2020./2021. provoditi  u prostoru naše škole i to prema sljedećem rasporedu:

  • Ponedjeljak, 27.01.  od 8 do 12 sati
  • Utorak 28.01.  od 15 do 17 sati

Za prijavu potrebne su preslike sljedećih dokumenata:

– rodni list ili izvod iz matice rođenih djeteta,

– osobna iskaznica roditelja

– OIB djeteta

– OIB roditelja

Postupak utvrđivanja psihofizičkog stanja djece radi upisa u prvi razred osnovne škole provodit će se u razdoblju od 31. ožujka do 15. lipnja tekuće godine u našoj školi i kod nadležnog liječnika u zdravstvenoj ustanovi. Raspored i termin pregleda uručit će se prilikom prijave.

Sve informacije vezane uz postupak prijave vašeg djeteta za upis u prvi razred osnovne škole, moguće je pronaći i na mrežnim stranicama https://www.zadarska-zupanija.hr/novosti/item/2154-obavijest-o-predupisu-i-upisu-djece-u-prvi-razred-osnovne-škole-u-zadarskoj-županiji .

Veselimo se prvim koracima upisa naših novih prvašića!

Dodaj svoj komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)